Bluebiit NanoGo -Vedel Ekraanikaitse

12.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

NanoGo -Vedel ekraanikaitse on nanotehnoloogial põhinev kaitsevahend, mis kaitseb sinu nutiseadet kriimustustest, kergelt ilmnevatest sõrmejälgedest ning muudab kaetud pinna kergemini puhastatavaks. Vanad turvaklaasid ning erinevad kiled üldjuhul moonutavat teie nutiseadme näidiku värve, kuid tänu kaitsevahendile on ekraanipind sile ning värvid näivad ekraanil erksamad välja. Kaitsevahendi uudne tehnoloogia kindlustab, et ekraani ja kaitsekihi vahele ei teki õhumulle, nagu võib juhtuda tavalise kaitsekile paigaldamisel. Tekkiv kaitsekiht on vett hülgav, antistaatiline ning antibakteriaalne.

Ostke rohkem korraga ja säästke!

Kogus1 -23 -45 +
Hind12.9011.6110.32

Hyödynnä 10% määräalennus ostamalla 3-4 tuotetta ja 20% määräalennus ostamalla vähintään 5 tuotetta. Määräalennus lasketaan kaikista näytönsuoja tuotteista. Määräalennus on voimassa myös ostaessasi useampaa eri mallista tuotetta valmistajasta riippumatta.
Kasutage 10-protsendilist allahindlust 3-4 toote ostmisel ja 20% -list allahindlust vähemalt 5 toote ostmisel. Kõigile ekraanikaitsetoodetele kehtib allahindlus. Soodustus kehtib ka siis, kui ostate mitut kaitseklaasi, sõltumata telefoni tootjast.

Laos