PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!

Huawei FreeBuds Lite Juhtmevabad Kõrvaklapid

69.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Huawei FreeBuds Lite Juhtmevabad kõrvaklapid on kerged ning ergonoomilise disainiga. Treenimine ning muu aktiivne tegevus on nüüd veelgi lihtsam uute kõrvaklappidega. Klapid püsivad kindlalt ning mugavalt kõrvas. Vali meeldiv lugu, vasta kõnedele ning seda kõike vaid vajutades kõrvaklapile.

– Aku kestvus kuni 12 tundi
– 15 Minutiline laadimine, annab 90 minutilise kasutusvõimaluse
– Ergonoomiline disain
– Suurepärane helikvaliteet

Puhasta
Kohaletoimetamine & tagastamine
Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 1-3 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 75€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.

Kiirlaadimine ning pikaajaline kasutusvõimalus
Komplekti kuulub ka vutlar, mille sees on võimalik kõrvaklappe hoida ning laadida neid 3 tunni jooksul. Avades vutlari, ühenduvad kõrvaklapid viimase bluetooth-seadmega automaatselt.

Kõrgkvaliteetne heli
Huawei FreeBuds tuvastab peakomplekti kõrvast eemaldamise ning peatab muusika automaatselt. Muusika kuulamise jätkamiseks tuleb peakomplekt asetada tagasi kõrva ning puudutada õrnalt klappi.

Topeltvajutuse tehnoloogia
Topeltvajutades vasakut kõrvaklappi, aktiveerub hääljuhtimise funktsioon. Topeltvajutades paremat kõrvaklappi, saate peatada või panna mängima teile meeldiva muusika.

Ühendus
Vutlar: Micro-USB
Bluetooth 4.2

Aku
Kõrvaklapid 55 mAh
Vutlar 410 mAh

Kaal
Kõrvaklapid 5,5g
Vutlar 45,5g

Garantii
Tootja garantii 12 kuud