PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!

Huawei HB366481ECW Aku

34.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Kas aku tühjeneb liiga kiiresti, võib-olla juba laadimispäeval? Või lülitub telefon talvel välja, kuigi akus on veel voolu? Siis tasub mõelda aku vahetamisele. Akul on 6 kuud garantiid. Tööriistakomplekt tasuta kaasa!

Pane tähele, et tagakaane teip tuleb tasuta kaasa vaid teatud telefonimudelitega, sest mõnede telefonimudelitega ei ole tagakaane teipi vaja.

Ühilduvus: Huawei Honor 5C, Huawei Honor 7 Lite, Huawei Honor 8 Lite, Huawei Honor 8, Huawei Honor 9 Lite, Huawei P8 Lite (2017), Huawei P9 Lite, Huawei P9, Huawei P10 Lite, Huawei P20 Lite, Huawei P Smart

Antud varuosa vahetamisel soovitame kasutada fööni või kuumapuhurit ja elastset liimi või 2mm kahepoolset teipi.

Puhasta

TÖÖRIISTAKOMPLEKT * 

Kas on võimalik, et omad tööriistu juba näiteks eelmisest tellimusest? Tööriistavaba toote tellimine annab võimaluse soodustusele.

Kohaletoimetamine & tagastamine
Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 1-3 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 75€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.

HUAWEI HB366481ECW AKU

ORIGINAAL AKU

NB! Väldi odavaid piraatkoopiaid. Suurem osa internetikauplustes müüdavatest akudest on piraattooted. Meie akud on kõik originaalid, kvaliteetsed ja turvalised.

Iseseisev aku vahetus on nüüd veelgi lihtsam tänu kaasasolevatele tööriistadele ning samuti ei nõua see ka erilisi oskusi. Teie nutiseade remont on aga võimalik ka meie Tallinna esinduses. Akul on 6 kuud garantiid. See tarnitakse kiiresti ning paigaldust muudab veelgi mugavamaks allpool esitatud videojuhend.

HUAWEI HB366481ECW AKU – VEAOTSING

Tasub mõelda aku vahetamisele, kui telefon;

▪ lülitub välja, kuigi akus on veel voolu
▪ lülitub välja vooluvõrgust eemaldamisel, kuid lülitub jälle sisse, kui ühendatakse vooluvõrguga
▪ näitab väljalülitununa tootja logo ning ei hakka tööle

Pane tähele, et aku vahetamine ei kõrvalda laadimisprobleeme. Kui telefoni ei ole võimalik laadida, on probleem tõenäoliselt laadimisliideses.

HUAWEI HB366481ECW AKU – PAIGALDUSJUHEND

Huawei Honor 5C / Honor 7 Lite

Jälgi videot ja pane pärast aku vahetamist telefon kokku vastupidises järjestuses. Veendu, et kõik liidesed lähevad kindlasti paika.

Huawei Honor 8

Jälgi videot kuni ajamärkeni 7:15 ning pane siis seejärel telefon kokku, järgides juhiseid vastupidises järjekorras.

Huawei P8 Lite (2017) / Honor 8 Lite

Honor 9 Lite

Huawei P9

Huawei P9 Lite

Huawei P10 Lite

Huawei P20 Lite

Huawei P Smart

Kui sa ei ole oma telefoni mudelis kindel, kontrolli seda, klikkides siin.