PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!
-40%

Huawei Honor 8 Tagakaas

14.90 8.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Tagakaas on katki või kriimustatud? Katkise või kriimustatud tagakaane vahetamine ei nõua erilist professionaalsust. Meilt saad hõlpsaks vahetamiseks kõik vajaliku. Varuosal on aastane garantii. Sisaldab kaamera klaasi. Tööriistakomplekt tasuta kaasa!

Puhasta

TÖÖRIISTAKOMPLEKT * 

Kas on võimalik, et omad tööriistu juba näiteks eelmisest tellimusest? Tööriistavaba toote tellimine annab võimaluse soodustusele.

Kohaletoimetamine & tagastamine
Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 1-3 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 75€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.

HUAWEI HONOR 8 TAGAKAAS

Tagakaas püsib kinni spetsiaalsete kleebistega, tänu millele on vahetamine äärmiselt lihtne. Vajad vaid fööni liimi pehmendamiseks, et vana kaas tuleks vaevata lahti. Kaane sisepoolel on valmis paigaldatud kinnituskleebis. Soojenda vana tagakaane sõrmejäljelugejat fööni või soojendatud kaerapadjaga ja tõsta sõrmejäljelugeja uue tagakaane külge. Peale ümbertõstmist on soovitav toestada sõrmejäljelugejat nt teibitükiga või liimida elastse liimiga kinni.


Kui sa ei ole oma telefoni mudelis kindel, kontrolli seda, klikkides siin.