PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!
-10%

Huawei MediaPad T1 10 Ekraan

69.90 62.91

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Kui su tahvelarvuti ekraan on täiesti pime, sellel on triipusid või värvilisi laike, aitab ekraanimooduli vahetamine. Ekraanil on aastane garantii, kiire tarne ning paigaldamine on lihtne, kui järgida samm-sammult paigaldusjuhiseid. Koos ekraaniga tulevad tasuta kaasa vajalikud tööriistad.

Laost otsas

HUAWEI MEDIAPAD T1 10 EKRAAN

Iseseisev ekraani vahetus on nüüd veelgi lihtsam tänu kaasasolevatele tööriistadele ning samuti ei nõua see ka erilisi oskusi. Teie nutiseade remont on aga võimalik ka meie Tallinna esinduses. Näidikul on aastane garantii. See tarnitakse kiiresti ning paigaldust muudab veelgi mugavamaks allpool esitatud videojuhend.

HUAWEI MEDIAPAD T1 10 EKRAAN – VEAOTSING

  1. Sinu tahvelarvuti ekraan on täiesti pime, sellel on triipusid või värvilisi laike, siis vajad seda varuosa. Tõenäoliselt tuleb sul vahetada ka klaas, sest see on väga tõenäoliselt katki.
  2. Kui pilt on selge, ekraanil ei ole triipusid või värvilisi laike, saad oma tahvelarvuti korda ainult klaasiparanduskomplektiga.

HUAWEI MEDIAPAD T1 10 EKRAAN – PAIGALDUSJUHEND


Kui sa ei ole oma tahvli mudelis kindel, kontrolli seda, klikkides siin.

Kaitseklaas kaitseb sinu kallist tahvlit hästi. See on 9 korda kõvem kui tavaline klaas. Kõige kõvemate löökide puhul võib kaitseklaas katki minna, kuid ka purunedes jääb see terviklikuks plaadiks ja seda on lihtne eemaldada. Sellest ei tule ka teravaid kilde. Vähese investeeringuga saad vältida oma tahvli ekraani purunemist uuesti.