PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!
-13%

iPad 3 Klaas

22.90 19.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Klaas koosneb puutekilest ja puuteklaasist. Klaasi ja näidiku vahele lähevad liimikleepsud – juba valmis lõigatuna ja liimituna. Kui katkise klaasi all paistab, et ka näidik on katki, pilti ei ole korralikult näha või näidik ei käivitu üldse, siis vajad eraldi näidikumoodulit. Klaasil on valmis paigaldatud nupp. Varuosal on aastane garantii. Tööriistakomplekt tasuta kaasa!

Mudeli number: A1416, A1430, A1403

Puhasta

TÖÖRIISTAKOMPLEKT * 

Kas on võimalik, et omad tööriistu juba näiteks eelmisest tellimusest? Tööriistavaba toote tellimine annab võimaluse soodustusele.

Kohaletoimetamine & tagastamine
Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 1-3 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 75€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.

Ohutus kõigepealt! Klaasi vahetamine uue vastu tähendab, et võtad katkise klaasi kõigepealt ära. Soovitame väga kasutada kaitseprille ja -kindaid ning kleepida katkisele klaasile näiteks lai teip, enne kui alustada parandamist.


Kui sa ei ole oma tahvli mudelis kindel, kontrolli seda, klikkides siin.

Kaitseklaas kaitseb sinu kallist tahvlit hästi. See on 9 korda kõvem kui tavaline klaas. Kõige kõvemate löökide puhul võib kaitseklaas katki minna, kuid ka purunedes jääb see terviklikuks plaadiks ja seda on lihtne eemaldada. Sellest ei tule ka teravaid kilde. Vähese investeeringuga saad vältida oma tahvli ekraani purunemist uuesti.