PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!
-10%

iPad Air 2 Ekraan

229.90 206.91

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Kui su tahvelarvuti ekraan on täiesti pime, sellel on triipusid või värvilisi laike, aitab ekraanimooduli vahetamine. Ekraanil on aastane garantii, kiire tarne ning paigaldamine on lihtne, kui järgida samm-sammult paigaldusjuhiseid. Koos ekraaniga tulevad tasuta kaasa vajalikud tööriistad. Originaal.

Mudeli number: A1566, A1567

Varuosa sisaldab displeimooduli ja klaasi.

Puhasta

TÖÖRIISTAKOMPLEKT * 

Kas on võimalik, et omad tööriistu juba näiteks eelmisest tellimusest? Tööriistavaba toote tellimine annab võimaluse soodustusele.

Kohaletoimetamine & tagastamine
Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 1-3 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 75€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.

IPAD AIR 2 EKRAAN

Iseseisev ekraani vahetus on nüüd veelgi lihtsam tänu kaasasolevatele tööriistadele ning samuti ei nõua see ka erilisi oskusi. Teie nutiseade remont on aga võimalik ka meie Tallinna esinduses. Näidikul on aastane garantii. See tarnitakse kiiresti ning paigaldust muudab veelgi mugavamaks allpool esitatud videojuhend.

IPAD AIR 2 EKRAAN – VEAOTSING

  1. Sinu tahvelarvuti ekraan on täiesti pime, sellel on triipusid või värvilisi laike, siis vajad seda varuosa. Tõenäoliselt tuleb sul vahetada ka klaas, sest see on väga tõenäoliselt katki.
  2. Kui pilt on selge, ekraanil ei ole triipusid või värvilisi laike, saad oma tahvelarvuti korda ainult klaasiparanduskomplektiga.

IPAD AIR 2 EKRAAN – PAIGALDUSJUHEND


Kui sa ei ole oma tahvli mudelis kindel, kontrolli seda, klikkides siin.

Kaitseklaas kaitseb sinu kallist tahvlit hästi. See on 9 korda kõvem kui tavaline klaas. Kõige kõvemate löökide puhul võib kaitseklaas katki minna, kuid ka purunedes jääb see terviklikuks plaadiks ja seda on lihtne eemaldada. Sellest ei tule ka teravaid kilde. Vähese investeeringuga saad vältida oma tahvli ekraani purunemist uuesti.