PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!

iPhone 6 Aku

24.9034.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Kas aku tühjeneb liiga kiiresti, võib-olla juba laadimispäeval? Või lülitub telefon talvel välja, kuigi akus on veel voolu? Siis tasub mõelda aku vahetamisele. Akul on 6 kuud garantiid. Tööriistakomplekt tasuta kaasa!

Mudeli number: A1549, A1586, A1589

Puhasta

TÖÖRIISTAKOMPLEKT * 

Kas on võimalik, et omad tööriistu juba näiteks eelmisest tellimusest? Tööriistavaba toote tellimine annab võimaluse soodustusele.

Kohaletoimetamine & tagastamine
Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 1-3 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 75€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.

IPHONE 6 AKU

Iseseisev aku vahetus on nüüd veelgi lihtsam tänu kaasasolevatele tööriistadele ning samuti ei nõua see ka erilisi oskusi. Teie nutiseade remont on aga võimalik ka meie Tallinna esinduses. Akul on 6 kuud garantiid. See tarnitakse kiiresti ning paigaldust muudab veelgi mugavamaks allpool esitatud videojuhend.

Akuga on kaasas kaks kahepoolset teipi, millega saab aku hästi korpuse külge kinnitada. Nii välditakse aku võimalikku liikumist ja rikkiminekut.

IPHONE 6 AKU – VEAOTSING

Tasub mõelda aku vahetamisele, kui telefon;

▪ lülitub välja, kuigi akus on veel voolu
▪ lülitub välja vooluvõrgust eemaldamisel, kuid lülitub jälle sisse, kui ühendatakse vooluvõrguga
▪ näitab väljalülitununa tootja logo ning ei hakka tööle

Pane tähele, et aku vahetamine ei kõrvalda laadimisprobleeme. Kui telefoni ei ole võimalik laadida, on probleem tõenäoliselt laadimisliideses.

IPHONE 6 AKU – PAIGALDUSJUHEND


Kui sa ei ole oma telefoni mudelis kindel, kontrolli seda, klikkides siin.

  Soovitame hankida ka kruvimatt. Magnetpinnaga kruvimatt kindlustab, et iga kruvi leiab oma tee õigesse avasse, just sinna, kust see on lahti keeratud. Telefonil on igasuguseid kruvisid ja igale kruvile on projekteeritud oma ava. Valesse kohta paigaldatud kruvi lõhub seadet ning või põhjustada liigseid kulusid.