PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!

IPhone 7, 7+, 8, 8+ Kodunupp

29.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Flex-kaabel võtab vastu nupulevajutuse ja vahendab selle telefonile ehk kui nupp üldse ei tööta, siis see toode lahendab probleemi vägagi tõenäoliselt. Varuosa sisaldab ka nuppu. Pane tähele, et sõrmejäljelugeja pärast hooldust tööle ei hakka, sest nupp on ühendatud mikroskeemi kaudu emaplaadiga.

Ühilduvus: IPhone 7, IPhone 7 Plus, IPhone 8, IPhone 8 Plus.

NB! Selle tootega tööriistakomplekti kaasa ei tule. Tööriistakomplekti antud toote vahetamiseks leiate järgnevalt lingilt.

Puhasta
Kohaletoimetamine & tagastamine
Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 1-3 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 75€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.

Home nupu paigaldusjuhised:
1. Ära eemalda varuosal paigaldatud kollast teipi.
2. Muuda “Siri” seadetes aktiivseks vaid “Hey Siri”
3. Tõsta ümber vana nupu rõngastihend uuele varuosale.
4. Ära keera kruve üleliia tugevalt kinni.


IPhone 7


IPhone 7 Plus


IPhone 8


IPhone 8 Plus

  Soovitame hankida ka kruvimatt. Magnetpinnaga kruvimatt kindlustab, et iga kruvi leiab oma tee õigesse avasse, just sinna, kust see on lahti keeratud. Telefonil on igasuguseid kruvisid ja igale kruvile on projekteeritud oma ava. Valesse kohta paigaldatud kruvi lõhub seadet ning või põhjustada liigseid kulusid.