iPhone X Aku

39.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Kas aku tühjeneb liiga kiiresti, võib-olla juba laadimispäeval? Või lülitub telefon talvel välja, kuigi akus on veel voolu? Siis tasub mõelda aku vahetamisele. Akul on 6 kuud garantiid. Tööriistakomplekt tasuta kaasa!

Peale patarei vahetust võib telefon näidata Battery Health programmis veateadet: “Service” või kirjutada hoopiski, et aku asendamiseks tuleb telefon viia volitatud teeninduskeskusesse. Vaatamata kirjadele, töötab vahetatud patarei täisvõimsusel ja on teie telefonis täiesti töökorras. Apple soovib seadetes kuvada veateated, nii et parandused oleksid teostatavad ainult ametlikus esinduses, tegelikkuses on kõik varuosad samuti väljavahetatavad nagu ka varem.

Laos

11 Kasutajat vaatab seda toodet

Kas on võimalik, et omad tööriistu juba näiteks eelmisest tellimusest? Tööriistavaba toote tellimine annab võimaluse soodustusele.

Kohaletoimetamine & Tagastamine

Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 2-5 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 20€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.