PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!

Ostke rohkem korraga ja säästke!

Kogus 1 2 -3 4 +
Hind 8.90 7.57 6.68

Kasutage 10-protsendilist allahindlust 3-4 toote ostmisel ja 20% -list allahindlust vähemalt 5 toote ostmisel. Kõigile ekraanikaitsetoodetele kehtib allahindlus. Soodustus kehtib ka siis, kui ostate mitut kaitseklaasi, sõltumata telefoni tootjast.

OnePlus 5T Põrutuskindel AGC Täis Kaitseklaas

8.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Põrutuskindel jaapani täis kaitseklaas AGC annab sinu armsale telefonile hea kaitse, sest on 9 korda tugevam kui tavaline klaas. Tugevate löökidega võib kaitseklaas minna katki, kuid purunedes jääb see üheks plaadiks ning seda on lihtne eemaldada ning sellest ei irdu teravaid kilde. Väikese investeeringu abil saad vältida oma ekraani purunemist.

Vaadake samuti ka all olevat videot, kus testitakse uue AGC kaitseklaasi tugevust. PuhelinFix kaitseklaasid on projekteeritud Soomes ning toodetud Jaapanis.

Ostke rohkem korraga ja säästke!

Kogus 1 2 -3 4 +
Hind 8.90 7.57 6.68

Kasutage 10-protsendilist allahindlust 3-4 toote ostmisel ja 20% -list allahindlust vähemalt 5 toote ostmisel. Kõigile ekraanikaitsetoodetele kehtib allahindlus. Soodustus kehtib ka siis, kui ostate mitut kaitseklaasi, sõltumata telefoni tootjast.

Laos

Kohaletoimetamine & tagastamine
Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 1-3 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 75€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.
Rahulolu garantii
Antud tootel on 30-päevane rahulolu garantii. Juhul kui turvaklaas ei kinnitu korrektselt või tuleb peale paigaldust 30-ne päeva jooksul teie seadmelt ära, on teil õigus saada uus toode asemele.

Karastatud jaapani AGC klaasist valmistatud täis kaitseklaas kaitseb sinu telefoni ekraani eriti tõhusalt ja see ei nõrgenda puuteekraani kasutust. Võrreldes plastikust kaitsekiledega on kaitseklaasi kasutuskogemus eriti hea, samas kaitse tõhusust muutmata. Kaitseklaasi eriline pind ei lase sõrmejälgedel tekkida. Kaitseklaasi pind kannatab kulumist, sest see ei kriimustu kergesti. Kaitseklaas kaitseb telefoni ekraani ka väikeste löökide ja hõõrdumise eest. Kaitseklaasi saab kergesti eemaldada ning see ei jäta ekraanile mingeid jälgi. Kaitseklaasi tugevusklass on 9+H.

– Karastatud jaapani AGC kaitseklaas
– Kriime ja sõrmejälgi hülgav
– Eriline kasutuskogemus
– Paksus vaid 0.3mm
– Mullivaba paigaldus
– Täisekraani kaitse äärest ääreni
– Ei tumenda ekraani
– Kaitseümbrise sõbralik
– Turu parim kvaliteet

KUIDAS PAIGALDAN KAITSEKLAASI?

Soovitame kaitseklaasi paigaldust tolmuvabas keskkonnas, näiteks duširuumis.

1) Pühi ekraan niiske alkoholilapiga
2) Kuivata ekraan kuiva mikrokiudlapiga
3) Kontrolli, et ekraanil ei ole tolmu või muud mustust
4) Eemalda kaitseklaasilt kaitsev kilekiht ja paigalda kaitseklaas liimipind allpool telefoni ekraanile
5) Eemalda õhumullid ettevaatlikult, lükates mikrokiudlapiga keskelt ja liikudes ekraani äärte poole

Kui ekraani alla jääb õhku, ei ole sellest midagi, sest õhk peaks telefoni kasutades mõne päevaga kaitseklaasi alt välja tulema. Kui õhk ei tule välja, võib põhjuseks olla kaitseklaasi alla jäänud nt tolmukübe või juuksekarv. See ei sega siiski telefoni või puuteekraani kasutamist.

Pakend sisaldab:
1 × Kaitseklaas
1 × Puhastuslapp (Märg)
1 × Tolmueemalduskleeps
1 x Mikrokiudlapp


Videos on näha meie turvaklaaside tugevust ja kvaliteeti. Kvaliteedi ja tugevuse katseid tehakse kuuliga, mille kaal on 72g. Kuul visatakse turvaklaasi vastu kolm korda.


Paigaldusjuhis on kõikide mudelite puhul sama põhimõttega.