PuhelinFix Telefonihoidik #81

3.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Mugav ja mitmekülgne telefonihoidik.

Telefonihoidik “PopSockets” muudab telefoni ja tahvelarvuti kasutamise veelgi lihtsamaks. Hoidik võimaldab telefonil püsida kindlalt käes selfide tegemise, sõnumite koostamise ja veebis surfamise ajal.

Antud toode on ka mugav lahendus kõigile, kes nutiseadmega mängivad. Kinnitage kaks hoidikut seadme tagaküljele nii, et kasutate mängimiseks mõlemaid pöidlaid. Samuti saate toodet kasutada alusena videote vaatamisel, lugemisel või isegi ostlemisel.

Oma nutiseadet saate paigutada ka vertikaalselt või horisontaalselt ja vaadata oma lemmikasju.

Telefonihoidik kinnitub kahepoolse teibiga hõlpsalt seadme tagaküljele ning kui seda ei kasutata, saate selle vajutada suurusele, mis võtab vähe ruumi. Tööasendis saab aga ka kõrvaklappide kaabli ümber hoidiku keerata. Toodet on võimalik vajadusel puhastada niiske lapiga.

Puhasta
13 Kasutajat vaatab seda toodet
Kohaletoimetamine & Tagastamine

Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 2-5 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 20€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.