Samsung Galaxy S10 Lite Nano-TPU Kaitsekile

6.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Nano-TPU Kaitsekile pakub tõhusat kaitset kogu telefoni esipaneelile. Toode annab ekraanile parema kaitse kriimustuste, löökide, hõõrdumiste ja mustuse eest. Kaitsekile spetsiaalne kate tõrjub sõrmejälgi. Kaasaegne kile parandab ennast, taastades kriimustatud pinna siledaks, kuid on ka kergesti eemaldatav ega jäta selle kerge nakkuvuse tõttu ekraanile jälgi. Kile püsib kindlalt telefoni ekraani küljes ega tule igapäevases kasutuses maha.

Pange tähele, et tootel on veel eraldi värviline pealmine kile, mis tuleb enne kaitsekile paigaldamist eemaldada – kaitsekile ise on täiesti läbipaistev.

Ostke rohkem korraga ja säästke!

Kogus 1 2 -3 4 +
Hind 6.90 6.21 5.52

Kasutage 10-protsendilist allahindlust 2-3 toote ostmisel ja 20% -list allahindlust vähemalt 4 toote ostmisel. Kõigile kaitsetoodetele kehtib allahindlus. Soodustus kehtib ka siis, kui ostate mitut kaitsetoodetele, sõltumata telefoni tootjast.

Laos

26 Kasutajat vaatab seda toodet
Kohaletoimetamine & Tagastamine

Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 2-5 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 20€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.