Samsung Galaxy S10 Nano-TPU Kaitsekile

4.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Nano-TPU Kaitsekile pakub tõhusat ja diskreetset kaitset kogu telefoni ekraanile. Toode annab ekraanile parema kaitse kriimustuste, löökide, hõõrdumiste ja mustuse eest. Kaitsekile spetsiaalne kate tõrjub sõrmejälgi. Kaasaegne kile parandab ennast, taastades kriimustatud pinna siledaks. Kaitsekile on kergesti eemaldatav ega jäta selle kerge nakkuvuse tõttu ekraanile jälgi. Kaitsekile püsib kindlalt telefoni ekraani küljes ega tule igapäevases kasutuses maha.

Kaitsekile töötab ka ekraani all oleva sõrmejäljeanduriga.

Pange tähele, et tootel on veel eraldi värviline pealmine kile, mis tuleb enne kaitsekile paigaldamist eemaldada – kaitsekile ise on täiesti läbipaistev.

Ostke rohkem korraga ja säästke!

Kogus1 -23 -45 +
Hind4.904.413.92

Hyödynnä 10% määräalennus ostamalla 3-4 tuotetta ja 20% määräalennus ostamalla vähintään 5 tuotetta. Määräalennus lasketaan kaikista näytönsuoja tuotteista. Määräalennus on voimassa myös ostaessasi useampaa eri mallista tuotetta valmistajasta riippumatta.
Kasutage 10-protsendilist allahindlust 3-4 toote ostmisel ja 20% -list allahindlust vähemalt 5 toote ostmisel. Kõigile ekraanikaitsetoodetele kehtib allahindlus. Soodustus kehtib ka siis, kui ostate mitut kaitseklaasi, sõltumata telefoni tootjast.

Laos