Samsung Galaxy S20 FE Kaarditaskuga Kaitseümbris – Must

9.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Kaitske enda telefon käepärase kaarditaskuga kaitseümbrisega. Silikoonist kaitseümbris annab teie telefonile turvalisuse, summutab põrutusi ja kaitseb seda ka kriimustuste eest. Katte olemasolul on seadet turvaline kasutada nii toas kui ka väljas.

Toode on valmistatud tugevast kuid silikoonist materjalist, nii et seda on vajaduse korral lihtne paigaldada ja eemaldada. Kaane külgmised servad kaitsevad telefoni külgi tõhusalt. Ümbrise silikoonist tagakülg takistab teie seadme kriimustamist ja annab sellele rohkem eluaega.

Sobib suurepäraselt ka kaitseklaasi või kaitsekilega.

Antud ümbrisega saate telefoni juhtmevabalt laadida ilma kaant eemaldamata.

Ostke rohkem korraga ja säästke!

Kogus 1 2 -3 4 +
Hind 9.90 8.91 7.92

Kasutage 10-protsendilist allahindlust 2-3 toote ostmisel ja 20% -list allahindlust vähemalt 4 toote ostmisel. Kõigile kaitsetoodetele kehtib allahindlus. Soodustus kehtib ka siis, kui ostate mitut kaitsetoodetele, sõltumata telefoni tootjast.

Laos

9 Kasutajat vaatab seda toodet
Kohaletoimetamine & Tagastamine

Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 2-5 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 20€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.