Samsung Galaxy S20 Ultra Ekraan & Korpus

299.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Valmis, lihtsalt paigaldatavaks koostatud näidikumoodul. Antud varuosal on ekraan liimitud vaheraamile, selleks et vahetus oleks veelgi lihtsam ning kiirem. Näidikul on aastane garantii. See tarnitakse kiiresti ning paigaldamine on lihtne, kui järgida samm-sammult paigaldusjuhiseid. Koos näidikuga saate tasuta ka vajalikud tööriistad.

Ekraan on originaal.

Mudeli number: SM-G988B/DS, SM-G988, SM-G988U, SM-G988U1, SM-G9880, SM-G988B/DS, SM-G988N, SM-G988B

Antud varuosa vahetamisel soovitame kasutada fööni või kuumapuhurit ja elastset liimi või 2mm kahepoolset teipi, et saada tagakaas korralikult paika tagasi.

Puhasta

Kaitseklaas paigaldatakse ekraanile juba enne tarnimist. See kaitseb sinu kallist telefoni hästi, sest see on üheksa korda kõvem kui tavaline klaas.

Täis kaitseklaas kaitseb ekraani paremini kui tavalised kaitseklaasid ning katab ekraani servast servani. Kaitseklaas on kaitseümbrise sõbralik.

Kas on võimalik, et omad tööriistu juba näiteks eelmisest tellimusest? Tööriistavaba toote tellimine annab võimaluse soodustusele.

10 Kasutajat vaatab seda toodet
Kohaletoimetamine & Tagastamine

Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 2-5 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 20€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.