PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!
-12%

Samsung Galaxy Tab A (10.1”) 2019 Ekraan

84.90 74.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Kui su tahvelarvuti ekraan on täiesti pime, sellel on triipusid või värvilisi laike, aitab ekraanimooduli vahetamine. Ekraanil on aastane garantii, kiire tarne ning paigaldamine on lihtne, kui järgida samm-sammult paigaldusjuhiseid. Koos ekraaniga tulevad tasuta kaasa vajalikud tööriistad.

Värv: Must
Mudeli number: T510, T515

Varuosa sisaldab displeimooduli ja klaasi.

Antud varuosa vahetamisel soovitame kasutada fööni või kuumapuhurit ja elastset liimi või 2mm kahepoolset teipi.

Laost otsas

SAMSUNG GALAXY TAB A (10.1”) 2019 EKRAAN

Iseseisev ekraani vahetus on nüüd veelgi lihtsam tänu kaasasolevatele tööriistadele ning samuti ei nõua see ka erilisi oskusi. Teie nutiseade remont on aga võimalik ka meie Tallinna esinduses. Näidikul on aastane garantii. See tarnitakse kiiresti ning paigaldust muudab veelgi mugavamaks allpool esitatud videojuhend.

SAMSUNG GALAXY TAB A (10.1”) 2019 EKRAAN – VEAOTSING

  1. Sinu tahvelarvuti ekraan on täiesti pime, sellel on triipusid või värvilisi laike, siis vajad seda varuosa. Tõenäoliselt tuleb sul vahetada ka klaas, sest see on väga tõenäoliselt katki.
  2. Kui pilt on selge, ekraanil ei ole triipusid või värvilisi laike, saad oma tahvelarvuti korda ainult klaasiparanduskomplektiga.

SAMSUNG GALAXY TAB A (10.1”) 2019 EKRAAN – PAIGALDUSJUHEND

Avaldame paigaldusvideo õige pea.
Kui sa ei ole oma tahvli mudelis kindel, kontrolli seda, klikkides siin.

Kaitseklaas kaitseb sinu kallist tahvlit hästi. See on 9 korda kõvem kui tavaline klaas. Kõige kõvemate löökide puhul võib kaitseklaas katki minna, kuid ka purunedes jääb see terviklikuks plaadiks ja seda on lihtne eemaldada. Sellest ei tule ka teravaid kilde. Vähese investeeringuga saad vältida oma tahvli ekraani purunemist uuesti.