PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!
-37%

Sony Xperia Z5 Compact Ekraan

53.90 33.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Valmis, lihtsalt paigaldatavaks koostatud näidikumoodul. Näidikul on aastane garantii. See tarnitakse kiiresti ning paigaldamine on lihtne, kui järgida samm-sammult paigaldusjuhiseid. Koos näidikuga saate tasuta ka vajalikud tööriistad.

Antud varuosa vahetamisel soovitame kasutada fööni või kuumapuhurit ja elastset liimi või 2mm kahepoolset teipi.

Puhasta

KAITSEKLAASI PAIGALDAMINE * 

Kaitseklaas paigaldatakse ekraanile juba enne tarnimist. See kaitseb sinu kallist telefoni hästi, sest see on üheksa korda kõvem kui tavaline klaas.

TÖÖRIISTAKOMPLEKT * 

Kas on võimalik, et omad tööriistu juba näiteks eelmisest tellimusest? Tööriistavaba toote tellimine annab võimaluse soodustusele.

Kohaletoimetamine & tagastamine
Valides pakiautomaadi tarnemeetodi, jõuab tellimus kohale 1-3 tööpäeva jooksul. Poest kätte tarnemeetodi puhul on teil võimalik oma tellimusele meie kauplusesse ise järgi tulla. Tasuta saatmine üle 75€ tellimustele. Kõikidel toodetel on 14-päevane vahetus- ja tagastamisgarantii.

SONY XPERIA Z5 COMPACT EKRAAN

Iseseisev ekraani vahetus on nüüd veelgi lihtsam tänu kaasasolevatele tööriistadele ning samuti ei nõua see ka erilisi oskusi. Teie nutiseade remont on aga võimalik ka meie Tallinna esinduses. Näidikul on aastane garantii. See tarnitakse kiiresti ning paigaldust muudab veelgi mugavamaks allpool esitatud videojuhend.

Sellel varuosal on näidik liimitud otse klaasile. Õnneks on turgudel ja ka meil olemas tervik, kus näidikuklaas on ühendatud otse näidikuta, mis teeb vahetamise veelgi lihtsamalt. Ainult klaasi vahetamine on keeruline ega anna tingimata parimat tulemust.

SONY XPERIA Z5 COMPACT EKRAAN – PAIGALDUSKOMPLEKT

▪ Valmis, lihtsalt paigaldatavaks koostatud näidikumoodul (Ekraan, puuteklaas, puutekile ja valmis lõigatud teibid, aitavad ekraanil ning tagakorpusel vaheraami küljes kinni püsida)
▪ Tööriistakomplekt näidiku vahetamiseks

SONY XPERIA Z5 COMPACT EKRAAN – PAIGALDUSJUHEND

Kõik meie näidikud on testitud emaplaadiga. Veendu siiski, et näidik sobib sinu telefoniga, enne kui selle paika liimid. Nii jääb varuosa vajaduse korral tagastamiskõlblikuks.

Testi uut varuosa nii:
1. Ära liimi näidikut paika, kuid pane telefon uue näidikuga kokku sinnamaani, et ka aku on paigaldatud ja ühendatud.
2. Lülita telefon sisse. Kui näidiku puudutamisel või pildil esineb probleeme, siis proovi ühendada näidiku liidesed uuesti. Liidesed peavad klõpsatama mõlemast otsast.


Kui sa ei ole oma telefoni mudelis kindel, kontrolli seda, klikkides siin.

Kaitseklaas kaitseb sinu kallist telefoni hästi. See on 9 korda kõvem kui tavaline klaas. Kõige kõvemate löökide puhul võib kaitseklaas katki minna, kuid ka purunedes jääb see terviklikuks plaadiks ja seda on lihtne eemaldada. Sellest ei tule ka teravaid kilde. Vähese investeeringuga saad vältida oma telefoni ekraani purunemist uuesti.