PuhelinFix nutiseadme remontHinnakiri

Rohkem kui 250.000 õnnelikku klienti!

Xiaomi Mi 8 Ekraan

129.90

Paranda enda seade iseseisvalt või too see
meile Tallinna esindusse remonti. Uuri lisaks.

Valmis, lihtsalt paigaldatavaks koostatud näidikumoodul. Näidikul on aastane garantii. See tarnitakse kiiresti ning paigaldamine on lihtne, kui järgida samm-sammult paigaldusjuhiseid. Koos näidikuga saate tasuta ka vajalikud tööriistad.

Värv: Must

Antud varuosa vahetamisel soovitame kasutada fööni või kuumapuhurit ja elastset liimi või 2mm kahepoolset teipi.

Laost otsas

XIAOMI MI 8 EKRAAN

Iseseisev ekraani vahetus on nüüd veelgi lihtsam tänu kaasasolevatele tööriistadele ning samuti ei nõua see ka erilisi oskusi. Teie nutiseade remont on aga võimalik ka meie Tallinna esinduses. Näidikul on aastane garantii. See tarnitakse kiiresti ning paigaldust muudab veelgi mugavamaks allpool esitatud videojuhend.

Sellel varuosal on näidik liimitud otse klaasile. Õnneks on turgudel ja ka meil olemas tervik, kus näidikuklaas on ühendatud otse näidikuta, mis teeb vahetamise veelgi lihtsamalt. Ainult klaasi vahetamine on keeruline ega anna tingimata parimat tulemust.

XIAOMI MI 8 EKRAAN – PAIGALDUSKOMPLEKT

▪ Valmis, lihtsalt paigaldatavaks koostatud näidikumoodul (Ekraan, puuteklaas ja puutekile)
▪ Tööriistakomplekt näidiku vahetamiseks

XIAOMI MI 8 EKRAAN – PAIGALDUSJUHEND

Kõik meie näidikud on testitud emaplaadiga. Veendu siiski, et näidik sobib sinu telefoniga, enne kui selle paika liimid. Nii jääb varuosa vajaduse korral tagastamiskõlblikuks.

Testi uut varuosa nii:
1. Ära liimi näidikut paika, kuid pane telefon uue näidikuga kokku sinnamaani, et ka aku on paigaldatud ja ühendatud.
2. Lülita telefon sisse. Kui näidiku puudutamisel või pildil esineb probleeme, siis proovi ühendada näidiku liidesed uuesti. Liidesed peavad klõpsatama mõlemast otsast.


Kui sa ei ole oma telefoni mudelis kindel, kontrolli seda, klikkides siin.

Kaitseklaas kaitseb sinu kallist telefoni hästi. See on 9 korda kõvem kui tavaline klaas. Kõige kõvemate löökide puhul võib kaitseklaas katki minna, kuid ka purunedes jääb see terviklikuks plaadiks ja seda on lihtne eemaldada. Sellest ei tule ka teravaid kilde. Vähese investeeringuga saad vältida oma telefoni ekraani purunemist uuesti.